27 Ocak 2023
WOMAN PRESS » TECRÜBELERİNİ EĞİTİME EĞİTİMİNİ MUTLULUĞA DÖNÜŞTÜR
0 0
Read Time:3 Minute, 12 Second

Eğitim geniş anlamda toplum standartlarını inançlarını ve yaşamayı kolaylaştıracak yolların kazanılmasında etkili olan süreçlerdir. Kısacası davranışı geliştirme ve pekiştirme süreci olarak da tanımlanabilir.
EĞİTİMİN ÖNEMİ : İnsana belirli konularda bilgi sağlar değerler sistemini öğretir ve inançlarını etkiler bireylerin her açıdan hayata bakışını etkiler . En önemlisi ise eğitim kişinin MESLEĞİNİ ve toplumdaki statüsünü ailesine sunacağı olanak ve itibarı belirler. Hemen hemen herkes iyi bir eğitimin önemini kabul eder. Bundan yola çıkarak günümüzün ve geleceğin en önemli popüler alan Güzellik uzmanlığı eğitimlerinden bahsetmek istiyorum. Sizinde hobi olarak ister meslek olarak severek yapacağınız işiniz olsun istemez misiniz ?MEB.ONAYLI ÖZEL NİHAL  ADAĞ AKADEMİ MESLEK EDİNDİRME KURSLARINDA  ne gibi eğitimler var ? Size hangi kurs daha uygun eğim içeriklerinden bahsedeyim.
KUAFÖRLÜK KURSU: “BU SEKTÖRDE BENDE VARIM” demeyi düşünüyorsanız sizleri ileri düzey kuaförlük eğitimine bekliyoruz. Salonunuz var ama yetersiz olduğunu düşünüyorsanız son sistemlerden önce siz haberdar olabilirsiniz. Müşterilerinize daha sağlıklı kaliteli hizmet sunmak eğitime verdiğiniz önemden ortaya çıkmaktadır.
ESTETİSYENLİK KURSU: ESTETİK ve GÜZELLİK sektörü her geçen gün yenilenmekte ve çağımızla uygun şekillenmektedir. En yeni sistemler ile Sağlık ve Güzelliğin bir arada işleyen profesyonel uygulamalar içeren eğitimimizle sizde bu alanda uzman olabilirsiniz.
KALICI MAKYAJ: Son yıllarda hemen hemen her kesimin ve dünyanın en sık uyguladığı kalıcı makyaj yani diğer ismiyle Semipermanent  (yarı kalıcı) olarak da bilinen kaş konturu mikro steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri altına aşılanma işlemidir. Kaş göz dudak areolo saç vb… gibi birçok alanda uygulamalar yapılabilmektedir.
Kendine güvenen nitelikli ve profesyonel pigmentist ler olarak iş hayatına hazır olacaksınız.
PROFESYONEL MAKYAJ KURSU:Renklerin dilini bizimle öğrenin… Cildin yapısından kusurlarına ciltle ilgili tüm detayların anlatıldığı bu eğitimde öğrencilerimiz dünya standartlarında ürünlerle tanışıyor son tekniklerle onları kullanmayı öğreniyor. Profesyonel makyajı öğrenmek hatta meslek edinmek istermisiniz?
PROTEZ TIRNAK KURSU: Güzel ellere sahip olmak mutlaka her bayanın tutkusudur ve zerafetin göstergesi olan elleriniz her zaman her koşulda dikkat çeker. Protez tırnak eğitimimiz kapsamında Dünyada en çok kullanılan sistem olan jel protez tırnak teknikleri ve uygulamaları yer almaktadır. ÖZEL dersler sayesinde kendinizi daha çok geliştirerek bunun yanı sıra uygulamalı eğitimlerimizle de pratik yapma şansını elde ederek öğrendiklerinizi pekiştirebileceksiniz.
Profesyonel Eğitimlerimizden alınan kaliteli eğitimlerle sizlerde bu sektörde büyük bir adım atmış olacak ve yeni bir meslek edinirken kişisel bakımınız için de yeni bir hobi kazanmış olacaksınız.
SERİ ATIŞLI DİODE LAZER KURSU
Eğitim süresi 5 günden oluşmaktadır.Kısa sürede meslek sahibi olmak için güzel bir avantaj sağlayan bir kurs programı iş imkanı hemen sağlanabilir.
BÖLGESEL İNCELTME UYGULAYICISI
Eğitim süresi 1 aydan oluşmaktadır.Eğitim programında bir çok cihazı SİSTA KOZMETİĞİN SPONSORLUĞUNDA uygulamalı olarak öğreneceğiniz bir eğitim programıdır.
ERKEK BERBERLİĞİ
Kurs süresi 7 aydan oluşmaktadır.4. Seviye eğitim ile kendi işinizi kurma imkanı sağlayan eğitimden sizde yararlanabilirsiniz.
MASAJ KURSU
Bir çok masaj yöntemimi bir arada öğrenebileceğiniz bir eğitim programı
Refleksoloji
Shatsu
Derindoku
Taş masajı
Aromaterapi
Klasik masaj
Sporcu masajı
Thai masajı
Hacamat uygulamaları bulunmaktadır

• Cilt bakımları
• Epilasyon (iğneli epilasyon)
• Saç bakım ve çoğaltma
• Mezoterapi  ve kök hücre
• Anatomi
• Beslenme
• Satış teknikleri
• İpek kirpik (kirpik botox)
• Medikal El ayak bakım
• Masaj Refleksoloji
• Vücut bakımları
• Spesifik bakımlar
• Yosunlar
• Cihaz ve ekipman
• Saç simulasyonu
• Dermabrasion
• BB Shine eğitimi
• İğnesiz dolgu-botox eğitimi
.Nd yag lazer cihazı
.Karbon peeling cihazı
.Dövme silme cihazı
.Diode lazer cihazı
.Magic Fit cihazı
.Hifu cihazı
. Hydro facial cihazı
.14 Fonksiyonlu cilt bakım cihazı
.Plazma pen cihazı
.Mikro iğneleme cihazı
.Mezoterapi Cihazı
. Kalıcı makyaj cihazı
.Mıcrobladıng cihazı
. Soğuk lizpoliz cihazı
.Led maske
.Pasif jimlastik cihazı
.Lenf drenaj cihazı
.G5 cihazı
.Tens terapi
.Terleme Batttaniyesi
.Kavitasyon cihazı
.Ipl Lazer epilasyon cihazı

Sista Kozmetiğin bizlere sunduğu sponsorluk hizmeti ile bir çok cihazı bir arada uygulamalı olarak öğrenebileceğiniz bir akademi bu konuda oldukça iddalıyız…

Sizde yerinizi ayırtın Kaliteli ve Güvenilir Hizmetten yararlanın.

Başarıyla mezun olan tüm öğrencilerimize iş imkanı sağlamanın yanı sıra Kendi Merkezlerini açma hayali kuran kursiyerlerimize ücretsiz danışmanlık ve KURULUM DESTEĞİ vererek sadece Kurs sürecinde değil meslek yaşantılarında da yanlarında olup herkonuda destek olmaktayız.

Eğitmen (Kurucu)
Nihal Adağ
Makeup Artist

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir