27 Ocak 2023
WOMAN PRESS » AKP’li isimler peş peşe istifa etti
0 0
Read Time:1 Minute, 19 Second

Ankara Mamak Belediyesi Başkan Vekili ve AKP’li Meclis Üyesi Esra Yılmaz, zehir zemberek bir açıklama yaparak partisinden istifa etti.

AKP’li isimler peş peşe istifa etti

Ankara Mamak Belediyesi Başkan Vekili ve AKP’li Meclis Üyesi Esra Yılmaz, zehir zemberek bir açıklama yaparak partisinden istifa etti. Belediye Başkanı AKP’li Murat Köse tarafından Hayır Çarşısı’na koordinatör olarak atanan Yılmaz, burada belirlediği usulsüzlük ve yolsuzlukları Başkan Köse’ye ilettiğini ancak sonuç alamadığını söyledi.

SANA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Yılmaz, bir belediye personelinin saldırısına uğradığını, kıyafetine söz söylendiğini ve Köse tarafından da görevden alındığını açıkladı. Esra Yılmaz, “Sayın Köse, ben sizi, Mamak Belediyesi’ndeki akraba çetelerinizle, maşalarınızla, teşkilattan üstün işadamlarınızla baş başa bırakıyorum. Bir kadın ve anne olarak sana hakkımı helal etmiyorum” dedi. Yılmaz, şu açıklamayı yaptı:

SİSTEMLE OYNANDIĞINI TESPİT ETTİM

– Belediye Başkanım Murat Köse, bir ay içerisinde açılmasını istediği Hayır Çarşısı’na beni koordinatör olarak atadı. Çarşıdaki sorumluluğumuz artmışken Murat Köse, beni arama gereği duymadan Özel Kalemi ile haber göndererek, garip bir üslupla beni izne çıkardı. O dönemde bir takım şaibeli dedikodular Belediyemiz’de yayılmaya başladı. Başkanımız ve üstlerimize konuları ilettim. Mızrak çuvala sığmadığından, Çarşı’yla ilgili dosya hazırlamam gerekti. Stok sisteminden veri alacakken, sistemle oynandığını tespit ettim.

MEZARLIK GÖREVLİSİ SALDIRDI

– Özel Kalem Müdürü tarafından görevlendirilen personel, dosyayı hazırlamamı engellemeye çalıştı. Tespit ettiğim usulsüzlük ve yolsuzluk bundan sonra yargının işi. Uzaklaştırıldığım süre içerisinde ne yapıldı, nerelere ürün gönderildi, gıda eksikliği var mı, söylentiler doğru mu? Bunları tespit etmeye çalışırken, Cenaze İşleri’nde çalışan bir personel gelip bana hakaret, sinkaflı küfür, hatta kıyafetime laf söyleyecek kadar densiz, fiziki şiddet uygulayacak kadar haddini aştı.. Bu yaptıklarınızla anılacaksınız. Biz kadınlar sizin konu mankenleriniz değiliz. Bir kadın ve anne olarak sana hakkımı helal etmiyorum.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir