27 Ocak 2023
WOMAN PRESS » Ünlü Besteci Başarısını Ödüller Taçlandırdı
0 0
Read Time:43 Second

Cemiyet hayatının tanınmış organizatörü Enes Furkan Bilgiçli’nin geçtiğimiz günlerde düzenlediği Golden Media  Awards İnternational Ödülleri gecesinde Yılın En İyi Söz yazarı ve bestecisi dalında ödüle layık görülen Özlem Güneykaya 2.ci ödülüne kavuşmuş oldu.

Birçok sanatçıya söz yazarlığı ve şarkı veren Özlem Güneykaya; Ebru Yaşar “Ben Bilmem” Murat Boz “Kalben” Gülben Ergen “Ben Buralardan Gidicem” yine Ebru Yaşar “Gel de Sevme” besteleri ile müzik dünyasında adından söz ettirirken yakın bir zaman içinde Sibel Can’nında seslendireceği bir şarkı ile müzikseverlere yeni bir eser daha dinlettireceğe benziyor.

Gecede açıklamalar yapan Güneykaya ; Bu gecede ödüle layık görülmek çok güzel bir duygu, Enes bey başta olmak üzere tüm emeğe geçen herkese çok teşekkür ederim.

Başarı ödüller taçlanınca daha da bir kıymetli oluyor, inşallah yeni ödüllerle birlikte başarı çıtamızı daha yukarıya çıkaracağım. Bugüne dek yanımda olan tüm ekip arkadaşlarıma, aileme, sanatçı dostlarıma, müzikseverlere sonsuz teşekkür ederim dedi.

Haber; TANER ÖZGÜR

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir